Mary Kay  Mary Kay  TANNYMAX  TANNYMAX  SUPERTAN  SOLEO  ONYX  HEBRIZA

PIELĘGNACJA TWARZY

Twarz jest istotnym elementem tożsamości człowieka - zdjęcie twarzy, a nie innej części ciała, umieszcza się w ważnych dokumentach. Rozpoznajemy ludzi głównie po ich twarzach, z twarzy odczytujemy emocje wyrażane mimiką, twarz w znaczącym stopniu decyduje o tym, czy ktoś nam się podoba, czy też nie.

Wygląd twarzy uwarunkowany jest genetycznie, ale wpływają nań także doznane w przeszłości urazy, procesy chorobowe i wady wrodzone. Zmienia się też z wiekiem - skóra z czasem traci jędrność, ulega zmianie owal twarzy i pojawiają się zmarszczki. Proces ten przyspieszany jest przez niekorzystne czynniki, takie jak życie w ciągłym pośpiechu, niedosypianie, niepełnowartościowe posiłki pozbawione wielu ważnych składników odżywczych, witamin i minerałów, zanieczyszczone środowisko, dym papierosowy, promieniowanie słoneczne. Stres, brak witamin i ruchu na świeżym powietrzu to istotne przyczyny niezdrowego wyglądu twarzy.

Wyraz twarzy - znaczący element jej wyglądu - jest związany ze skurczami odpowiednich mięśni i z ich napięciem. Zmęczenie i przygnębienie powodują rozluźnienie lub zwiotczenie mięśni, przez co twarz wydłuża się. Pogodny nastrój wpływa na silniejsze napięcie mięśni twarzy, w wyniku czego np. wargi i policzki podnoszą się ku górze.

Skóra twarzy jest bardzo delikatna, a zarazem jej stan ma decydujące znaczenie dla urody każdej kobiety. Narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników i dlatego wymaga szczególnej pielęgnacji oraz ochrony.

Wymagania skóry zmieniają się zależnie od wieku, pory roku, kondycji, są też uwarunkowane fizjologicznie. Dlatego niezwykle ważny jest wybór właściwej pielęgnacji oraz dobór odpowiednich kosmetyków i zabiegów.

 PIELĘGNACJA TWARZY
 
 KOSMETYKA TWARZY

 
 
 

 KOSMETYKA TWARZY

 
 
 

 KOSMETYKA TWARZY

PEELING TERMICZNY - EFEKT MIKRODERMABRAZJI

Zabieg proponowany przez nasz salon - kosmetyki MARY KAY - to nowoczesna technologia w służbie piękna. Zabieg ten pomaga zwalczać oznaki starzenia się skóry i zapewnia świeży wygląd twarzy. Minimalizuje widoczność porów skóry, skóra staje się gładsza.

1 krok – złuszczanie
Preparat złuszczający zawiera kompleks kryształków glinu, który pobudza skórę do regeneracji i odsłania rozjaśnioną, zdrowiej wyglądającą cerę.

2 krok – wygładzanie
Preparat wygładzający stosowany jest po etapie złuszczania i zostaje natychmiast wchłonięty przez skórę, pozostawiając ją gładką, miękką i nawilżoną. Dzięki temu likwiduje zmęczenie i zmniejsza widoczność porów skory.

Peeling termiczny delikatnie usuwa wierzchnią warstwę obumarłych komórek naskórka i stymuluje proces odnowy skóry. Pozwala to innym kosmetykom na lepsze dotarcie do głębszych warstw skóry i poprawia efekty ich działania.

Peeling termiczny można również zastosować do potrzeb skóry szyi i dekoltu, które idealnie wygładza.

Czas trwania zabiegu : 30 min. + masaż.

Przeciwwskazania : Przy jakichkolwiek zmianach na skórze (podrażnienia lub trądzik) zabieg nie jest wskazany.

 

MASKA RELAKSACYJNA (RELAKSUJĄCO-OCZYSZCZAJĄCA)

Maska relaksacyjna :

- działa antystresowo,

- wygładza i ujędrnia skórę (lifting),

- głęboko nawilża,

- łagodzi podrażnienia,

- regeneruje i odżywia.

 

MAKIJAŻE

Profesjonalny makijaż podkreśla zalety, tuszuje mankamenty, dodaje blasku i wydobywa z kobiecej twarzy jej szczególne, indywidualne piękno.

W naszym salonie proponujemy makijaże dzienne, okolicznościowe (ślubne, wieczorowe), robione do fotografii i fantazyjne.

Pracujemy na najlepszych, profesjonalnych kosmetykach. Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie doboru kolorów i samodzielnego wykonywania makijażu.

 
 KOSMETYKA TWARZY  KOSMETYKA
							TWARZY