Mary Kay  Mary Kay  TANNYMAX  TANNYMAX  SUPERTAN  SOLEO  ONYX  HEBRIZA

SOLARIUM

Ekspozycję skóry na słońce nazywa się opalaniem, ale przebarwienie skóry nie jest z nią związane bezpośrednio. Zmiana koloru skóry wiąże się z procesem pobocznym, towarzyszącym opalaniu, i zwanym melanogenezą. Procesem najważniejszym pozostaje synteza witaminy D3, spełniającej w naszym życiu wiele kluczowych funkcji związanych z naszym zdrowiem, samopoczuciem i rozwojem.

Rola słońca w życiu i poprawnym rozwoju każdego człowieka jest ogromnie ważna. To właśnie dzięki słońcu nasza skóra produkuje życiodajną, a więc i niezbędną do życia witaminę D3. Słońce okazuje się dobrym lekarstwem na raka piersi, płuc, prostaty czy nawet krwi. W świetle wyników wielu badań regularne kontakty naszej skóry ze słońcem to forma najlepszej prewencji i dbałości o zdrowie. Dodatkowo ekspozycja skóry na promienie UV znacząco poprawia nam nastrój. Brązowa skóra stała się nie przez przypadek symbolem zdrowia i zadowolenia.

Czy solarium może zastąpić słońce ? Przyjemności pobytu na nadmorskiej plaży nie zastąpi, ale może okazać się nie tylko dobrym lekarstwem, ale i zbawienną, a zarazem przyjemną terapią i sposobem na zdrowe życie - również w porze jesienno-zimowej, kiedy to w naszej szerokości geograficznej kontakt z naturalnym słońcem jest bardzo utrudniony. Biorąc pod uwagę komfort opalania i niezależność od czasu, miejsca i pogody, uzyskujemy rewelacyjną efektywność i wygodę opalania.

Tak więc profesjonalnie prowadzone solaria są jedyną naturalną i zdrową alternatywą dla słońca. Są one również nowoczesnym rozwiązaniem dla tych, których w zimie nie stać na wakacje w słonecznym klimacie, a pomimo tego chcą pozostać zdrowymi i odpornymi przez cały rok.

Nowoczesne technologie pozwalają na to, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się słońcem bez względu na porę dnia i pogodę - solarium to nie tylko brąz.

 SOLARIUM
 
 SOLARIUM

 

 SOLARIUM

 

 SOLARIUM

ERGOLINE

"Ergoline" to światowy lider wśród producentów urządzeń opalających; marka wybierana przez właścicieli profesjonalnych solariów i uznana przez ich użytkowników.

Innowacyjne technologie, nowoczesna optyka i doskonała jakość wykonania sprawiły, że marka "Ergoline" jest wiodącą w swojej branży. Pierwszorzędne wzornictwo w postaci symbiozy wyglądu i funkcjonalności to cecha charakterystyczna solariów tej firmy.

W naszym salonie do Waszej dyspozycji pozostają dwa urządzenia firmy "Ergoline" umożliwiające zarówno skuteczne, jak i bezpieczne opalanie. Urządzenia odpowiadają wymaganiom dermatologów oraz inspekcji sanitarnej. Posiadamy stosowne atesty bezpieczeństwa, a także używamy testowanych środków dezynfekcyjnych z atestami Ministerstwa Zdrowia.

Łóżka wyposażone są w brązujące lampy o mocy 180W oraz dodatkowo w potrójne opalacze twarzy, które można wyłączyć, jeżeli nie zamierza się opalać twarzy.

Wykwalifikowany personel udzieli Wam wszelkiej pomocy; służymy poradami w zakresie wyboru urządzenia, właściwego czasu opalania, doboru kosmetyków, przygotowania do opalania i postępowania po pobycie w solarium - aby opalanie w naszym salonie dało Wam pełną satysfakcję i zadowolenie.

 

KOSMETYKI DO OPALANIA

Profesjonalne preparaty dla solarium skracają czas opalania, przyspieszają proces brązowienia skóry, mogą jednocześnie dostarczać budulca do tworzenia pigmentu. Chronią skórę przed podrażnieniami, zaczerwienieniem, utratą wilgoci, elastyczności i procesami foto-starzenia poprzez neutralizowanie wolnych rodników.

Naszym Klientom zapewniamy szeroki wybór kosmetyków do opalania w solarium, pochodzących od najlepszych, uznanych na światowym rynku producentów : Tannymax, Supertan, Soleo, Onyx.

Kosmetyki możecie zakupić w opakowaniach większych, ale także jednorazowych - wystarczających na jedną sesję.

Informacje o kosmetykach, pomocne w dokonaniu właściwego wyboru, znajdziecie na internetowych stronach producentów lub możecie skorzystać w tym zakresie z naszej pomocy i doradztwa.

 
 SOLARIUM  SOLARIUM