Mary Kay  Mary Kay  TANNYMAX  TANNYMAX  SUPERTAN  SOLEO  ONYX  HEBRIZA

KOSMETYKA DŁONI

Dłonie są wizytówką kobiety - ich wygląd zdradza poziom kultury osobistej, status społeczny i wiek.

Skóra dłoni charakteryzuje się minimalną grubością tkanki podskórnej, co czyni ją szczególnie delikatną. Zawiera dużą ilość gruczołów potowych, a zarazem jest prawie całkowicie pozbawiona gruczołów łojowych, które są niezbędne, by zapewnić skórze odpowiednio grubą, zewnętrzną warstwę ochronną.

Nie zmarszczki na twarzy, ale dłonie najszybciej zdradzają wiek kobiety - ich skóra dość wcześnie traci jędrność, gładkość i świeżość. U wielu kobiet wiotczeje już po trzydziestce, a przed czterdziestką pojawiają się na niej zmarszczki i przebarwienia. Wygląd dłoni uzależniony jest od wielu czynników, z których decydujące to uwarunkowania genetyczne, wpływ środowiska zewnętrznego oraz pielęgnacja.

Podstawowe znaczenie ma ochrona dłoni przed takimi szkodliwymi czynnikami jak promienie UV, detergenty, mroźne powietrze, wiatr, centralne ogrzewanie, klimatyzacja. Aby jednak ich skóra była gładka, jasna i dobrze napięta, wymagają szczególnej troski i specjalistycznych zabiegów kosmetycznych

 KOSMETYKA DŁONI
 
 KOSMETYKA DŁONI  KOSMETYKA DŁONI

SATYNOWE DŁONIE

Zabieg SATYNOWE DŁONIE jest ratunkiem dla suchej i spierzchniętej skóry. Oczyszcza i złuszcza skórę nadając jej miękkość i delikatność, zarazem głęboko nawilża, odżywia, delikatnie wybiela i regeneruje dłonie, przez co zapobiega ich przedwczesnemu starzeniu się. Efekt zabiegu zauważalny jest natychmiast.

Czas zabiegu wraz z masażem dłoni wynosi ok. 30 minut.

 

PARAFINA

Gorące kąpiele parafinowe są od lat stosowane do pielęgnacji dłoni i nie tylko - pomagają i są używane przy zapaleniach i bólach stawów. W kosmetyce wykorzystuje się parafinę do ogólnego poprawienia wyglądu skóry.

Zabieg polega na intensywnym peelingu dłoni, nałożeniu na nie maski odżywczej i zanurzeniu w ciepłej parafinie. Tak otulone dłonie pozostają przez 30 minut w cieple specjalnych rękawic.

Parafina nałożona na skórę dłoni, z wykorzystaniem ampułki lub produktu pielęgnacyjnego, pokrywa dokładnie całą jej powierzchnię. Maseczka taka utrzymuje ciepło i wilgoć, co pozwala na lepsze działanie zabiegu.

Zabieg sprawia, że zanikają drobne zmarszczki i przebarwienia, a skóra staje się idealnie nawilżona i gładka w dotyku.

Zabieg trwa około 40 minut. Zalecany jest 1 raz w tygodniu, a przy bardzo wysuszonej skórze powinno sie zastosować serię 10 zabiegów - 2 do 3 razy tygodniowo.

 
 KOSMETYKA DŁONI  KOSMETYKA DŁONI